Agencja HOMEserwis NIERUCHOMOŚCI

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, iłżecka 23

41 247... 61 38więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Biuro pośrednictwa nieruchomości Ostrowiec

Usługa w kategorii: Doradztwo rynku nieruchomości

Cena: do uzgodnienia

Na życzenie zleceniodawcy reprezentujemy KLIENTÓW przed wszystkimi instytucjami celem załatwienia formalności związanych z ubezpieczeniem nieruchomości, jej wyceną przez licencjonowanego rzeczoznawcę, pozyskania wymaganych dokumentów oraz uzyskania świadectw energetycznych i pozyskania środków finansowych na zakup nieruchomości.
Obszarem działania naszego biura objęte jest zarówno województwo świętokrzyskie, jak też najbliższe województwa(podkarpackie, lubelskie, małopolskie i mazowieckie).
Istnieje także możliwość poszukiwania nieruchomości z innych regionów Polski w zależności od potrzeb klienta. Z uwagi na współpracę z biurami nieruchomości w całej Polsce, oferta NASZYCH KLIENTÓW kierowana jest również do współpracujących z nami pośredników nieruchomości, co powoduje zwielokrotnienie szansy na realizację zleceń.

Korzyści: Oferujemy możliwość negocjacji prowizji w zależności wartości nieruchomości i oczekiwań klienta. Naszymi atutami są: profesjonalizm, elastyczność, szybkość działania i miła obsługa.


Sposób wykonania: Na życzenie zleceniodawcy reprezentujemy KLIENTA przed wszystkimi instytucjami celem pozyskania wymaganych dokumentów, załatwienia formalności związanych z ubezpieczeniem nieruchomości i jej wyceną przez licencjonowanego rzeczoznawcę.


Gwarancja: Agencja nieruchomości została uruchomiona na podstawie LICENCJI W ZAKRESIE POŚREDNICTWA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI(nr 18756),na podstawie art.192 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o Gospodarce Nieruchomościami(Dz.U. z 2010r.Nr 102, poz.651 z późn.zmianami


Zasięg: Naszym obszarem działania objęte jest zarówno województwo świętokrzyskie, jak też najbliższe województwa (podkarpackie, małopolskie, lubelskie i mazowieckie). Istnieje także możliwość poszukiwania nieruchomości z innych regionów Polski na życzenie klienta


Termin wykonania: Swoje godziny pracy dostosowujemy do oczekiwań i zapotrzebowania klientów, dojeżdżamy do nieruchomości stanowiącej przedmiot oferty.


Jak zamówić: Kontakt z nami: Agencja nieruchomości 977 NIERUCHOMOŚCI,ul.Iłżecka 23 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, tel/fax 41 247 61 38, e-mail: biuro@977.pl; www.nieruchomosci.977.pl

Usługi

3

 

Kontakt

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
iłżecka 23

41 247... 61 38więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.nieruchomosci.977.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 15:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd